HľadaťÚDRŽBA ODKVAPOVČističi -  Prevencia dokáže zachrániť život. Potrebujú ju nie len ľudia, ale aj hmotný majetok. Prečo Vám odporúčame čistenie odkvapov a strechy? Preto, že správnou prevenciou dokážete predísť jej predčasnému znehodnoteniu. Existujú nemalé množstvá nečistôt, akými sú lístie, mach či vtáčí trus a v neposlednom rade aj popolček. Množstva nečistôt ohrozujú životnosť a čo je dôležité aj funkčnosť strechy. Správnym prístupom dokážete ušetríť nemalé finančné prostriedky. Zastrešujeme komplexné poradenské, ale aj čistiace služby. Veď každý chce mať strechu nad hlavou.

Penetral ALPNajpoužívanejší penetračný lak, ktorý spája ďalšie vrstvy. Preniká do hĺbky materiálov a tak spevňuje jemne narušený povrch. Samostatne netvorí žiadnu izoláciu. Spotreba 0,2 - 0,4kg/m2. Aplikácia: štetec, valček, kartač, striekanie.

Konkor 500Pre zaručene efektívnu opravu a údržbu ocelových predmetov a konštrukcií sa používa antikorózny lak konkor 500. Nanáša sa priamo na kov a to aj na ľahko zkorodovaný. Neodporúčame používať na ušľachtile kovy. Spotreba: 0,3 - 0,4 kg/m2. Aplikácia: štetec, kartáč, valček, striekanie.

ReflexolČo je reflexol? Potrebujem asfaltový strieborný lak? Otázka, ktorú si pokladá každý stavbár, ktorému záleži na skvalitnení svojej práce. Slúži ako vrchná ochranná vrstva všetkých asfaltových krytín. Dôležité je dôkladne rozmiešať materiál pred aplikovaním. Nesmie sa natierať na čerstve asfaltové nátery. Odporúčame naniesť až 14 dní po natieraní. Spotreba: 0,3 kg/m2. Aplikácia: štetec, kartáč, valček.