Hľadať


LEPENKA

 


Gumoasfalt SA 12 - strešný náter, ktorý sa používa pri údržbe asfaltových krytín, tesnení strešných detailov a k vytvoreniu nových hydroizolačných povrchov. Spotreba: 0,7kg/m2. Aplikácia: štetcom, valčekom, asfaltovým kartáčom. 

Lutex ATV - Vodou riediteľný asfaltový tmel, ktorý sa používa na opravy zastaralých alebo poškodených asfaltových hydroizolačných vrstiev. Vhodný k izoláciam proti zemnej vlhkosti. Táto hydroizolačná vrstva zostáva ako podklad k nastaveniu ďalších hydroizolačných vrstiev. Spotreba: 0,7 kg/m2. Aplikácia: štetcom, valčekom, asfaltovým kartáčom. 

Gumoasfalt SA 23Vrchný strešný náter, červenohnedej farby. Slúži ako vrchná hydroizolačná ochrana asfaltového pásu, bez bridlicového posypu. Ochraňuje pred UV žiarením. Spotreba: 0,7kg/m2. Aplikácia: štetcom, valčekom, asfaltovým kartáčom. 

Reflexol SA 28Streborná asfaltová emulzia používana ako ochrana reflexných náterov asfaltových krytín. Odráža slnečné lúče a má výbornu príľavnosť k asfaltovým povrchom. Spotreba: 0,4 - 0,5 kg/m2. Aplikácia: štetcom, valčekom, asfaltovým kartáčom. 

Penetral ALPVytvára spojovací mostík pre ďalšie izolačné vrstvy. Preníká hlboko do podkladov. Samotný však izoláciu netvorí. Spotreba: 0,2 - 0,4kg/m2. Aplikácia: štetcom, valčekom, asfaltovým kartáčom. 

 

PLECHOVÁ STRECHA

Konkor 500Antikorózny lak, ochrana oceľových predmetov a konštrukcií. Nanáša sa priamo na kov a to aj na ľahko zkorodovaný. Nevhodný na ušľachtilé kovy.  Spotreba: 0,3 - 0,4 kg/m2. Aplikácia: štetcom, valčekom, asfaltovým kartáčom. 

Antivibral TH 12Spodný náter šikmej strechy, asfaltová vodná suspenzia. Obsahuje: jemne mletý bentonit a prísada proti stekaniu. Vhodný na tlmenie hluku vybrujúcich prechových plôch. Spotreba: 0,7 kg/m2. Aplikácia: štetcom, valčekom, asfaltovým kartáčom. 

ReflexolAsfaltový strieborný lak, ochranná vrstva všetkých asfaltových krytín. Nenatierať na čerstvé asfaltové nátery, najmenej 14 dní po natrení. Spotreba: 0,3 kg/m2. Aplikácia: štetcom, valčekom, asfaltovým kartáčom. 

Renolak ALNAsfaltový izolačný lak, Najvhodnejší pre trvalý kontakt s vodou, k vytvoreniu vlastných hydroizolačných vrstiev. Vysoký podiel asfaltu, vhodný na kov, ktorý sa ukladá do zeme. Spotreba: 0,3 - 0,5kg/m2. Aplikácia: štetcom, valčekom, asfaltovým kartáčom, máčaním.    

 
 

ETERNIT